День цивільного захисту

З метою ефективних дій під час надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру 25 травня 2012 року в школі проходив День цивільного захисту та об’єктове тренування.
Напередодні Дня цивільного захисту з особовим складом, учнями були проведені заняття, навчання з керівниками невоєнізованих формувань, інструктивна нарада. Був розроблений План підготовки і проведення Дня цивільного захисту та об’єктового тренування, графік проведення та План екстреної евакуації.
День розпочався збором керівного складу ЦЗ закладу, де начальник ЦЗ Ткаченко Т. Є. оголосила присутнім мету і завдання Дня ЦЗ, а начальник штабу ЦЗ Білоус О. О. ознайомила з графіком проведення Дня ЦЗ в школі.

th_small_14.JPG.jpg

Відповідно графіку проведення Дня ЦЗ і ОТ в закладі на першому уроці була проведена єдина виховна година «Цивільний захист – школа безпеки». Слід відмітити якість проведення виховних годин Невмитої Л. М. (4А клас), Кикоть О. М. (1-А клас), Сіденко Л. М. (1-Б клас), Дзюби А. О. (3-А клас), Могильноїй Т. М. (3-Б клас), Туник О. М. (9-Б клас), Артьомової У. О. (7-А клас), Сотуленком О. Ю. (10-А клас), Карбівничої І. В. (11-А клас).

Протягом дня були організовани Куточки цивільного захисту, діяли виставки плакатів, бюлетенів.

Для учнів 4-х класів вчителем Губенком В. П. були організовані спортивні змагання «Вчимося діяти в надзвичайних ситуаціях».

Учні початкових класів виготовляли ватно-марлеві пов’язки

Для учнів 6, 7 та 9-х класів в актовій залі вчитель Задиранов О. Б. організував перегляд фільмів «Дії в надзвичайних ситуаціях» та про трагедію на Чорнобильській АЕС.

th_medium_Безымянный.JPG.jpg

Учні 10-11-х класів під керівництвом вчителя МСП Довгаль Л. В. та вчителя курсу «Захист Вітчизни» Вербицького С. В. відпрацьовували практичні навички навчальної програми з цивільного захисту.

th_medium_Изображение 034.jpg

По сигналу „Увага всім!” учасники навчально-виховного процесу були оповіщені про надзвичайну ситуацію і діяли відповідно Плану реагування та Інструкції щодо дій персоналу у разі надзвичайної ситуації.

th_Изображение 021.jpg

Об’єктові тренування проводилось відповідно до Плану підготовки та проведення «Дня Цивільного захисту та об’єктового тренування». Плануючі документи для проведення тренування розроблені і відпрацьовані в цілому.
Задумом тренування передбачалось: штормове попередження та ураган.