День самоврядування

Сьогодні втретє в історії нашої школи проводився День самоврядування. Напередодні, у рекреації школи був розміщений план Дня самоврядування та інформація про дублерів адміністрації школи та класних керівників.
День самоврядування почався з оперативної наради адміністрації школи: директора – Шевченка Ярослава Владиславовича, заступників директора з навчально-виховної роботи Савеги Анни Олексіївни, Тарасюк Анни-Марії Вікторівни та Круглова Ігора Миколайовича, дублерів вчителів та класних керівників, яка проходила в актовій залі. Дублер директора школи привітав усіх присутніх з Днем самоврядування та ознайомив з планом роботи.
Після закінчення оперативної наради з вчителями та класними керівниками Шевченко Ярослав Владиславович провів нараду з адміністрацією школи. Почався 1 урок…
Після завершення першого уроку дублери вчителів, що проводили урок, записали відсутніх дітей у журнал реєстрації, а дублери класних керівників з’ясували причини відсутності.
Був проведений останній етап загальношкільного конкурсу на кращий щоденник. Переможці визначалися у трьох номінаціях: “Кращий щоденник початкової школи”, “Кращий щоденник основної школи”. У номінації “Кращий щоденник початкової школи” переміг учень 4-Б класу Козловський Деніс, у номінації “Кращий щоденник основної школи” – учениця 11Б класу Корнєєва Каріна . Дублери адміністрації школи відвідали уроки, які проводил дублери вчителів. На перервах учні початкової школи подорожували по станціям «Країни Барвінкової»
Підведення підсумки Дня самоврядування відбулося на оперативній нараді всіх дублерів, яка пройшла у актовій залі. За плідну роботу їм вручені сертифікати за якісне виконання своїх обов’язків.