День пам’яті Чорнобильської аварії

До двадцять п’ятої річниці Чорнобильської трагедії відбулися урочиста хода та мітинг пам’яті, присвячені сумній даті.

Урочиста хода відбулася від Театральної площі до пам’ятника жертв Чорнобильської аварії, що знаходиться на території Свято-Михайлівського собору.

Від нашої школи у заході взяли участь учні 9Б класу разом із класним керівником Чубсою Світланою Миколаївною та вчителем фізичної культури Вербицьким Сергієм Вікторовичем.

На мітингу виступили голоова Черкаської обласної адміністрації Сергій Тулуб та міський голова Сергій Одарич. Всі присутні вшанували пам’ять жертв Чорнобильської трагедії хвилиною мовчання. Відбулося богослужіння в Свято-Михайлівському соборі в пам’ять тих, хто загинув при виконанні своїх службових обов’яків.

th_13.jpgth_25.jpgth_24.jpgth_16.jpg