День народження “Країни Пригод”

Неперевершене, чудове свято зібрало учнів 1-11 класів в актовій залі школи. Відзначалася чергова річниця з дня створення відомого в місті та області нашого дитячого об’єднання “Країна Пригод”. День народження об’єднання святкується у листопаді кожного року, але у зв’язку з численними “карантинами” воно відбулося тільки наприкінці січня.

Свято розпочалося з виступу академіків дитячого об’єднання “Країна Пригод”, які розповіли про його головні історичні віхи, станції, по яким подорожують учні, його досягнення та поділилися планами на майбутнє. Завершився виступ академіків виконанням пісні, присвяченої Дню народження. Далі глядачі побачили гумористичне інтерв’ю у виконанні 7-Б класу, цікаву казку “У зимовому лісі”, що продемонстрував 5-А клас, агітбригаду юних рятувальників-пожежників 8-Б класу, яка готується до міського фестивалю ДЮРП, привітання “Лідерів” 7-А класу та гумористичну інтермедію за мотивами відомого телевізійного серіалу “Татусеві доньки”. Наприкінці свята всі присутні виконали гімн школи. За високі досягнення в хореографії цінний подарунок отримав цьогорічний стипендіат міського голови Микита Черкасов. День народження “Країни Пригод” запам’ятався всім глядачам чудовим настроєм, добрими виставами та зірковим складом запрошених на нього кращих акторів школи.

th_10.jpg th_07.jpg th_14.jpg

th_18.jpg th_15.jpg th_35.jpg