День Знань

кут

Швидко проминули літні канікули і учні сіли за парти – розпочався новий 2021-2022 навчальний рік. Під час урочистої зустрічі шкільна родина привітала нових мешканців – першокласників. Їх радо зустріли перші вчителі: Алла Олександрівна Дзюба, Ірина Петрівна Михайленко, Віта Миколаївна Остапчук та Тетяна Миколаївна Могильна. В цьому році 134 учня перших класів стали частинкою нашого дружнього колективу. Учнів, батьків та педагогічний колектив привітав директор школи Валерій Іванович Завіновський, який побажав всім присутнім натхнення, успіхів та міцного здоров’я в умовах пандемії. На святі лунали пісні, хореографічний колектив подарував запальний танок, а першокласники виконали вірші-обіцянки. Королева Знань вручила першокласникам ключі від скарбнички мудрощів та інтелекту. Для учнів школи пролунав перший дзвоник, і вони струмочком помандрували у Країну знань.
Розпочався перший урок який був присвячений тридцятій річниці Незалежності України. Після його завершення учні перших класів здійснили подорож станціями «Країни Барвінкової» де співали, танцювали, демонстрували спортивні здібності.
В цей час учні 2-11 класів напрацювали «Правила класу», повторили правил безпечної поведінки та працювали із новими фірмовими нотатниками.
А на завершення сьогоднішнього незвичайного, святкового дня учні сформували самоврядування класів та висунули кандидатури на посаду першого президента школи, а також голів парламентських комітетів. А ще в шкільних фотозонах класні колективи провели фотоакцію «Back to school».
Перший день приніс багато позитивних вражень. Бажаємо позитивного настрою на весь навчальний рік!