День знань

кут

Після тривалої перерви учні повернулися до школи. Виконуючи рекомендації МОЗу перший навчальний день у здобувачів освіти різних класів розпочався в різний час. Найпершими до школи завітали  четвертокласники, а трохи згодом 2-гі та 3-ті класи, які разом с класними керівниками організували  дружні кола та заспівали улюблену пісню багатьох поколінь учнів – Гімн школи. Численними побажаннями зустрічали нових мешканців – першокласників та учнів 11-х класів. Цьогоріч за парти сіло одразу чотири перших класи. Нових членів шкільної громади та майбутніх випускників привітали директор школи Тетяна Єгорівна Ткаченко та спікер шкільного парламенту Владислав Босенко. Після завершення урочистостей первачки завітали на перший урок, а в цей час батьки на подвір’ї школи створили вітальні листівки для своїх дітей. На завершення Дня знань учні перших класів здійснили подорож станціями «Країни Барвінкової», на яких розгадували загадки, танцювали, зіграли у міні боулінг та завмирали фантастичними фігурами на станції «Море хвилюється раз…».

Учні 5-10 класів провели святковий день серед однокласників. Неформальне спілкування, розповіді про літній відпочинок, інтелектуальні ігри, пізнавальні квести – ось тільки невеличка частинка цікавинок, що відбулися у класах.
Перший день приніс багато позитивних вражень та створив настрій на весь навчальний рік.