День Європи в діджітал форматі

Без названия (2)

Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначають День Європи. Для українців  – це особливий день, адже Україну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура. Цьогоріч вперше за роки існування свята, у зв’язку з коронавірусом, святкування в нашій школі відбулося в онлайн-форматі. Протягом тижня учні школи та учасники шкільного євроклубу «Співдружність» активно долучилися до онлайн-конкурсів «Креативна захисна маска», «Черкаси Eurovision 2020 – домашній концерт», «Черкаси моє європейське місто». Найбільше сподобався конкурс малюнків про наше рідне місто. Багато юних художників надіслали свої роботи та зобразили красу визначних місць Черкас. Шкільна родина  стала учасником Всеукраїнської вікторини про ЄС,організатором якої виступив«EuroQuiz».  А старшокласники мали унікальну  можливість взяти участь у Днях кар’єри ЄС- онлайн, які проходили в Сумах, Житомирі, Кропивницькому та Чернігові, де дізналися багато цікавого, а також отримали  корисну інформацію про можливості навчання в Європі.