День волонтерів

день волонтера

Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день волонтерів. В нашій школі вже багато років поспіль працює волонтерський клуб «Вектор». Цьогоріч учасники клубу ініціювали загальношкільні благодійні акції. Шкільна родина вперше в Україні офіційно долучилася до всесвітнього благодійного руху #GivingTuesday. Традиційно учні, вчителі, батьки підтримали проведення Місячника Червоного Хреста по збору коштів, продуктів харчування, одягу, взуття, предметів хатнього вжитку, медикаментів. Вся шкільна громада відгукнулася допомогти родинам учнів, які потребували термінової складної операції. На початку грудня розпочалася акція «Намалюй малюнок, напиши привітальну листівку, збери пакунок та привітай захисника України з днем Святого Миколая і Різдва Христового». Приємно відзначити, що вся шкільна родина завжди активно долучається до волонтерських акцій.
До відома: Генасамблея ООН запропонувала урядам відзначати цей день 5 грудня. Міжнародний день добровольців в ім’я економічного і соціального розвитку (саме такою є офіційна назва цього Дня), проголошений рішенням 40-ї сесії Генеральної Асамблеї ООН 17 грудня 1985 року на знак визнання важливої ролі добровольчих та інших організацій у соціальному й економічному розвитку суспільства.