День успіху

060

В актовій залі школи урочисто привітали учнів, які стали переможцями олімпіад, МАН та навчальних конкурсів. Директор школи Ткаченко Т.Є. вручила шкільні подяки та подарунки від нашого давнього друга Райффайзен Банку Аваль  переможцям ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін,  І (міського) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук та ІІ (міського) етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т. Шевченка.  Нагороди отримали: Ірина Вовк, Наталія Коломієць, Аліса Фартушня, Інна Підгорна, Ольга Білоус, Єлизавета Циганник (10Б), Анастасія Вишомірська (10А), Катерина Засядько (11А), Марія Білецька, Вікторія Соломаха (9А), Заланда Ахмед, Деніс Козловський (9Б) Анна Іноземець, Аліна Коваль, Анастасія Негрій (8А), Лілія Шевченко (8Б), Владислав Тонконог, Артем Смотритель, Ярослав Солодкий (7А), Богдана Водолаз (5А). За підготовку учнів до перемог була висловлена подяка вчителям: Довгаль Л.В., Клименко О.І., Будавіцькій С.В, Драці О.В., Парначовій Н.В, Ковалю В.І., Засядько Л.В.,Сотуленку О.Ю., Сокирці В.М., Задиранову О.Б., Микитенко А.А. та Сатанівській І.В.. Переможців привітали учні перших класів чудовими віршами, представники дитячого об’єднання «Країна Барвінкова» піснями та запальними танцями.

Ми пишаємося нашими переможцями та бажаємо подальших успіхів у навчальній та науково-дослідницькій діяльності і чекаємо нових, яскравих перемог.