День успіху -2018

IMG_2452

Щорічне свято привітання учнів – переможців олімпіад та конкурсів-захистів робіт МАН зібрало шкільну громаду до актової зали.
Подарунки переможцям були від наших постійних партнерів  ПриватБанку  та банку «Райффайзен БАНК АВАЛЬ».
Вся шкільна громада радо вітала переможців , які в цьому році вибороли успіх на Всеукраїнських олімпіадах та захисті науково-дослідних робіт МАН.
До успіху по різному ідуть,
Зубами й кігтями невдачі рвуть,
А дехто лише розумом своїм
Й успішні вже на завидки усім.
Розумний вірить лиш у розум свій
І не вдається до нечесних дій,
Бо знає успіх розуму свого,
Люд бачить й поважає вж його.
Багаторазові переможці олімпіад і МАН Ірина Вовк, Наталія Коломієць, Аліса Фартушня, Анастасія Вишомірська, Руслан Пластун – випускники школи, то до них наше вітальне слово і віра в прийдешні перемоги та успіхи. Виходьте в життя переможцями і ніколи не переможеними.
Деніс Козловський та Заланда Ахмед – багаторазові переможиці олімпіад і МАН, учні 10-го класу. Для них  ще вітрильник шкільних перемог під білими  легковієм до нових звершень. Тож до нових звершень!
Аліна Коваль, Анна Іноземець, Анастасія Негрій, Нікіта Товстопят (учні 9-х класів) – їх послужні списки насичені перемогами, тому ми віримо в їх майбутнє як успішних та креативних людей.
Перші перемоги та наймолодші учасники – це радість для педагогічного колективу, тому окреме вітання тим, хто переміг вперше:  Сніжана Грисюк, Іван Постоленко, Софія Хромова, Єлизавета Шатан, Богдана Водолаз.
Твій успіх і щастя твоє – це успіх Господньої ласки,
Яка перемогу дає і дійсністю робиться казка.
Твій успіх взаємин із Ним  – законнеє і повнеє право.
Керується тільки одним твоя безкорислива справа:
Як завжди, як вічно, ось знов служіння керує тобою.
Синонім служіння – любов, що все переможе без бою.