День української писемності

IMG_7838

В День української писемності 458 учнів школи взяли участь у І етапі  Міжнародного мовного конкурсу імені Петра Яцика.  Розпочався святковий день парадом вишиванок. Традиційно на першому уроці школярі писали диктанти. В цьому році, про життя та діяльність засновника конкурсу Петра Яцика та рідну мову. Переможцями І етапу визнані: Дарина Науменко (3А), Вероніка Розіна (4А), Ніка Тропіна (5А), Софія Хромова (6А), Марія Лук’яненко (6Б), Богдана Водолаз (7А), Єлизавета Шатан (7В), Анастасія Гошкодеря (8А), Солодкий Ярослав (9А), Анастасія Негрій (10А) та Тетяна Зеленько (11А).

Крім цього, учні 7-10 класів взяли участь у проекті «Розмовляй українською правильно», на плакатах заклики уникати помилок у мовленні та вислови відомих письменників про значення української мови. До Дня писемності організована виставка найкращих учнівських зошитів для робіт з української мови. Цікавою та змістовною була зустріч дітей 6-А класу з черкаською письменницею Ольгою Месеврею.

Учні початкової школи взяли участь у святі рідної мови, іграх-вікторинах «Слово рідне, мова рідна», «Кожному його слово рідне», «У світі казки чарівної», «Знавці української мови», створили усний журнал «Ми Українці», організували виставку малюнків «Поринемо у світ казковий».

Завершилося свято цікавим та змістовним заходом «Бринить, співає наша мова,чарує, тішить і п’янить…», в якому взяли участь учні 6-10 класів, шкільний танцювальний колектив та гурт «Сузір’я».

Цього ж дня в школі стартував конкурс учнівської молоді «Об’єднаймось, брати мої».

[Галерею не знайдено]