День української мови та писемності

9lystopadas1

З метою популяризації українського слова був проведений День української мови та писемності. З нагоди цього свята у школі пройшла низка цікавих та пізнавальних заходів.
Розпочався святковий день парадом вишиванок. Традиційно на першому уроці відбувся І етап Міжнародного мовного конкурсу імені Петра Яцика. Школярі писали диктанти про рідну мову, народну пісню та визначних діячів України. Дев’ятикласники прилучилися до написання радіодиктанту національної єдності.
Крім цього, учні 7-11 класів взяли участь у проекті «Наша мова калинова», на плакатах – заклики уникати помилок у мовленні та вислови відомих письменників про значення української мови. До Дня писемності організована виставка газет та найкращих учнівських зошитів . Цікаво та змістовно пройшла мовна вікторина для учнів 5-х класів. Старшокласники зустрічалися з черкаською письменницею Наталією Горішною.