День Святого Валентина

002

Учні школи привітали друзів, вчителів та однокласників з Днем Святого Валентина. На першому поверсі, у фойє, був встановлена святкова скринька та створена фотозона, у якій кожен бажаючий міг сфотографуватися. На другому поверсі проходить виставка кращих валентинок, зроблених своїми руками. Ініціаторами святкових заходів виступили шкільний парламент та волонтерський клуб «Вектор».

До відома. Існує старокиївська легенда про святого Валентина де фігурують звичайні люди, яким допомогли зберегти та освятити кохання свята Ольга та святий Валентин. Вся легенда просякнута духом українського міста, споконвічно відкритого до зв’язків з іншим європейським світом, міста-колиски непересічної, оригінальної культури, яку не подужали цілком вигасити та переінакшити всі загарбники. Адже в оповідці не згадується про якісь конфесійні проблеми, чи кохання всупереч волі батьків, чи бучні зради й не менш бучні примирення: питання було в тому, щоб закохані могли одружитися, не відмовляючись водночас від інших сімейних турбот та від реалізації свого особистого покликання.