IMG_6369

Сьогодні в нашій школі відзначали День Соборності України, який який наша країна відзначає 22 січня.Цьогоріч свято Дня Соборності набирає особливого змісту, Україна знову бореться з імперською росією за єдність і свободу.
З самого ранку на інформаційному моніторі в фоє школи розпочалася трансляція тематичних відео. Про героїв України, які виборювали незалежність згадували під час інформаційних годин у 1-11 класах. Учні 1-4 класів взяли участь в інтерактивній вікторині «Що ти знаєш про Україну», а учні 2-х класів стали учасниками флешмобу «За Соборну Україну»». Учні початкових класів висловили свої почуття, виготовивши листівки присвячені Дню Соборності України. Вчителі школи організували флешмоб «Ми за єдину Соборну Україну»
Разом ми сила!
Слава Україні!