День рідної мови

9

Сьогодні весь світ відзначає Міжнародний день рідної мови. Рідна мова- це важливий носій цінностей, знань, які передаються від покоління до покоління. Саме тому так важливо пам’ятати свої коріння та вітати рідних та близьких людей з цим чудовим святом.
Вся шкільна родина долучилася до заходів присвячених дню рідної мови. Із самого ранку учні одягнуті у вишиванки долучилися до флешмобу «Вишиванка єднання» Під час інформаційних годин учні 1-11 класів пригадали історію виникнення та розвиток рідної мови. Педагогічні працівники взяли активну участь у акції «Плекаймо мову-розбудовуємо державу». Напередодні свята шкільна громада ініціювала проведення та взяла участь у родинному флешмобі «Рушник єднання» До учнів 4-Б класу завітали представники обласної дитячої бібліотеки , які розповіли про важливість рідної мови, та провели ігри, вікторини, та конкурси.
Рекреації засяяли жовто-синіми кольорами, а у фойє школи весь святковий день кожен бажаючий мав змогу переглянути пізнавальні відеоролики про рідну мову.