День пам’яті та примирення

перемога

Учні, батьки, вчителі разом із всім українським народом відзначають День пам’яті та примирення. На Пагорбі Слави учасники волонтерського клубу «Вектор» поклали квіти до могили Володимира Молоткова, героя, ім’я якого носить наша школа. На годинах спілкування учні та вчителі згадали визволителів України різних часів та вшанували їх ратний і трудовий подвиг. Ми пам’ятаємо всіх героїв, які поклали життя виборюючи свободу і незалежність нашої держави.
До відома. День пам’яті та примирення — пам’ятний день в Україні. Його відзначають 8 травня, в річницю капітуляції нацистської Німеччини  відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року. Метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму».