День пам’яті та примирення

303710_1

Шкільна громада разом із всім українським народом відзначають День пам’яті та примирення. На Пагорбі Слави учасники волонтерського клубу «Вектор» поклали квіти до могили Володимира Молоткова, героя, ім’я якого носить наша школа. На годинах спілкування учні та вчителі згадали визволителів України різних часів та вшанували їх ратний і трудовий подвиг. Вчитель історії Сотуленко О.Ю. провів урок-реквієм про громадян, які загинули, захищаючи суверенітет та територіальну цілісність України. В рекреації ІІ поверху відкрилася тематична виставка малюнків. Вихованці групи подовженого дня відвідали шкільну музейну кімнату, де ознайомились з експозицією присвяченій ІІ Світовій війні. Вчитель трудового навчання Плахотня Г.Л. для учнів 5-х класів провела майстер клас з виготовлення квітки маку – символу Дня пам’яті та примирення. Ми пам’ятаємо всіх героїв, які поклали життя виборюючи свободу і незалежність нашої держави.
До відома. 8 травня в Україні відзначають День пам’яті та примирення. Саме в цей день у 1945 році набув чинності Акт про капітуляцію Німеччини. Український Інститут національної пам’яті вважає, шо ця дата дає можливість оцінити внесок українського народу в перебіг і завершення Другої світової війни, підсумувати її масштабні спустошливі наслідки для України, а також винести життєво важливі уроки для нашої держави сьогодні.