День науки

_1_

Черговий раз учні школи  вступили в  єдність з наукою вишів.
До нас завітали Коваленко Станіслав Володимирович, завідувач кафедрою анатомії та фізіології людини, д.б.н., професор ННІ Фізкультури та спорту ЧНУ, Соколенко Світлана Вікторівна, к.б.н., доцент кафедри біології та біохімії ННІ Природничих наук Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького, Соколенко Вадим Леонідович , к.б.н., доцент кафедри біології та біохімії ННІ Природничих наук Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького.
Учні – члени шкільного наукового товариства «Пошук» представляли учнівському загалу свої роботи, зокрема представлені були роботи-переможців Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту робіт Малої академії наук України – учениць 11-Б класу Вовк Ірини та Коломієць Наталії, які посіли ІІ місце і одержали Срібні медалі переможців.
Були представлені роботи учениці 10-А класу Ахмед Заланди, яка захищалася на обласному етапі Малої академії наук та екологічний проект на ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з екології.
Перед учнями школи  виступали учні 11-Б класу Безгуба Аліна та Циганник Єлизавета, учень 10-А класу Бабієнко Владислав, які захищали свої проекти на Всеукраїнському конкурсі «Водний приз – 2018».
Учні 7-10-х класів поринали в світ науки, бачили колосальний труд як науковців, так і учнів школи.
Сподіваємось, що під час навчальної практики у Науковому таборі буде працювати нова когорта юних науковців. Тож успіхів усім на науковій ниві.