День інклюзії

ден__iнк

Вже багато років поспіль наприкінці вересня школа відзначає День інклюзії. Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Барсукова Л.М. провела класну годину у 10А класі з теми «Добро починається з тебе». Захід пройшов у вигляді відкритої дискусії, що до добра і милосердя в житті кожної людини.

Соціальний педагог Харченко Я.Ю. провела інтерактивні заняття з учнями 1Б та 3Б класів із теми «Всі ми різні – всі ми рівні». Під час заходу школярі ознайомилися з поняттями про людину як особистість, зрозуміли суть унікальності кожного. У ігровій формі була проведена розминка, де учні шукали загальні та індивідуальні риси людини, активно висловлювалися, виконуючи вправу «Мікрофон», передивилися цікаве відео та намалювали себе, а потім відгадували по портретах своїх однокласників.

До відома. Згідно з ЮНЕСКО інклюзивне навчання – це «процес звернення і відповіді на різноманітні потреби учнів через забезпечення їхньої участі в навчанні, культурних заходах і житті громади та зменшення виключення в освіті та навчальному процесі».  Метою інклюзивного навчання є покращання навчального середовища,  в якому вчитель і учні відкриті до різноманіття, де гарантується забезпечення потреб учнів і повага до їх здібностей та можливостей бути успішними.