День Гідності та Свободи

vilni_tvoryty_maybutnye

Сьогодні шкільна родина разом із всією Україною відзначає одне зі знакових офіційних свят у новітній історії – День Гідності та Свободи. Встановлене воно на честь двох знаменних і доленосних подій, які відбулися в Україні, – Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Цей день нагадує, що гідністю володіє кожна людина, бо гідність людина одержує від народження. Потрібно пам’ятати, що гідність подекуди потребує відстоювання та захисту. Напередодні визначної події шкільний парламент запропонував учням відповісти на питання «Гідність це…», випустивши постер-хмарину. Документальні стрічки часів Революції Гідності переглянули та обговорили учні 11-их класів. Про мужність та героїзм наших воїнів в зоні АТО 9А та 7Б класам розповіли його безпосередні учасники АТО . Учні 10-А класу взяли участь у інтелектуально пізнавальній грі «Світові постаті, що виборювали свободу». Вони продемонстрували глибокі знання про історичні події та видатних особистостей, завдяки яким світ став демократичним і вільним від дискримінації. Класні керівники під час інформаційних годин провели бесіди з учнями «Що таке свобода і чому за неї варто боротися». Учні 8А класу поклали квіти до меморіального комплексу, присвяченого пам’яті загиблих жителів Черкас – учасників АТО/ООС. Варто пам’ятати, що обраний українським народом шлях хоч і важкий, але незворотний.