День гідності і свободи

Ден__гiдностi

Сьогодні в школі відзначався День гідності та свободи. Перший урок розпочався хвилиною мовчання. В шкільний бібліотеці відкрита виставка  добірки тематичної літератури. Учні початкової школи презентували малюнки «Революція Гідності». Волонтерський клуб «Вектор»  поклав квіти до пам’ятних знаків Героям Небесної сотні. В учнів 5-А класу на Урок мужності завітав учасник АТО. Окрім цього учні переглянули документальний  відеофільм «Ніхто крім нас» про випускника нашої школи Є. Подолянчука.

Довідка: 21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у новітній історії Україну – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року. Свято встановлено Указом Президента України Петра Порошенка від 13 листопада 2014 року. Метою запровадження пам’ятної дати стало донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.