День гармонії в природі

IMG_3263

За ініціативою дітей та батьків  вся шкільна родина провела уроки в природі. Реалізуючи концепцію сталого розвитку,  учні школи вчились єдності з природою.  Все дійство відбувалось на території Черкаського міського парку Перемоги.

Під час перебування в парку учні подорожували станціями – «Співоче поле», «Театральна», «Спортивна», «Арт-терапія на асфальті», «Зоопарк». На кожній станції учні демонстрували свої творчі , креативні, спортивні та інтелектуальні навички. Учні дізнались  багато корисного та пізнавального, мали змогу попрацювати в команді, розвинути свої лідерські здібності.

Цікаво та інформаційно-насичено пройшла зустріч учнів школи з директором Черкаського зоопарку Євгеном Ваном, який розповів про ті екосистеми, що представлені в зоопарку. Приємно відзначити проведенням квесту доведено, що школярі мають високий рівень екологічної свідомості.

За визначенням незалежної комісії були оголошені переможці в наступних номінаціях:

• «Найкращі співаки» – учні  3-Б та 8-Б класів;
  • «Найкращі танцюристи» – збірна команда учнів 10-х класів;
  • «Найзгуртованіші» –  учні 3-А класу;
  • «Найактивніші спортсмени»  - учні 5-Б класу;
  •  «Найкраща театральна постановка» – учні 9-А класу;
  •  «Найкреативніші художники»  -  учні 2-А, 6-Б,7-Б, 9-Б класів.

День гармонії в природі залишив незабутні та неймовірні враження у школярів.