День фінансової грамотності

PIC_0042

Наша школа приєдналася до міжнародної ініціативи Global Money Week, в рамках якої у різних країнах світу відбуваються заходи для дітей та молоді з метою підвищення обізнаності про важливість фінансової освіти.

В рамках цього дня були проведені:

Квест «Знайомі незнайомці» для учнів 4-11 класів. Переможцями квесту за рішенням журі стали учні 6-Б, 6-В та 9-А класу.

Коридори школи представляли «банківські відділення», в яких учні мали змогу ознайомитись з цікавою та корисною інформацією за темами: «відділення депозитів», «відділення страхування», «відділення управління власними фінансами», «відділення пластикових карток», «відділення грошей», «відділення фінансового планування», «відділення електронних платежів», «відділення грошових переказів».

Проведені зустрічі учнів з працівниками банків. Учні 6-Б, 6-В, 7-Б класів зустрілись з представниками Укргазбанку (Начальником відділення Ремша Катериною Олександрівною), яка пояснила учням особливості роботи банківської установи, розказала багато цікавого про депозити та гроші. Учні 8-Б та 9-Б класів зустрічались з Лепеленко Олегом Олександровичем, директором Центрального відділення в м. Черкаси Кредит агріколь банку. Проведений ним урок із фінансової грамотності був інформативним та цікавим для учнів. Учні 11-А та 11-Б класів мали змогу відвідати відділення Райффайзен Банку Аваль та прослухати лекцію на тему «Гроші та банківська система України» керуючого обласним відділенням Олександра Занаєва. Учні 10-А класу відвідали відділення «Дніпро» Приватбанку та прийняли участь в квесті «Юніорбанку».

В школі були проведені конкурси:

• Малюнків на тему грошей та добробуту «Фінансовий малюнок»
  • Селфі з грошима
  • «Поздоров гривню»
  • «Музей грошей»

Переможці конкурсів були нагороджені призами.