День Дівчат в STEМ

Без названия

З метою впровадження STEМ-технологій в школі учениці 8-11 класів долучилися до відзначення Національного Дня Дівчат в технології. В межах заходу дівчата 8-х класів відвідали Черкаський державний технологічний університет, кафедру хімічних технологій та водоочищення. Під час відвідування учениці переглянули презентації кандидатів хімічних наук, жінок- науковців кафедри Король М.Г. та Солодовник Т.В., ознайомилися із сучасним новітнім обладнанням лабораторії хімічних технологій та водоочищення. Учениці 9-х класів відвідали ІТ-компанію E-kreative, де мали змогу не лише познайомитися з роботою компанії, а й поспілкуватися з її засновником Віктором Євпаком. Офіс-менеджерки компанії Наталія Романова та Татьяна Медведенко в інтерактивній формі розповіли про різновиди ІТ-професій та ті напрямки в яких на сьогодні затребувані дівчата. Цей візит зруйнував стереотип, що в ІТ – компаніях працюють лише чоловіки. Учениці 10-х класів знайомилися з різними професіями пов’язаними з комп’ютерними науками під час екскурсії до Черкаського національного університету ім.Б.Хмельницького на факультет обчислювальної техніки, інтелектуальних та управляючих систем. Спікерами даної зустрічі виступили старший викладач кафедри інформаційних технологій Гребенович Ю.Є. та Сергій Цибровський директор HR-департаменту компанії E-kreative. Цікавою та інформаційно-насиченою стала екскурсія в ІТ- компанію SPD UKRAINE, де учениці 11-х класів знайомилися з роботою ІТ- компанією. Екскурсію для дівчат провела Євгенія Полонська, керівник HR-департаменту.
День був яскравим та запам’ятається на довго.