День державного прапору України

прапор

Шановні учні, вчителі, батьки, друзі школи та громада міста!  Від щирого серця вітаємо Вас із Днем Державного Прапора України!
Історія синьо-жовтого стягу Україна йде в глибину століть. Ще тисячоліття тому київські князі під небесно-блакитними корогвами, прикрашеними золотом, виступали в походи на захист своєї землі. Запорізькі козаки билися за віру православну під синіми прапорами із золотим хрестом. Синій і жовтий кольори з найдавніших часів стали органічною частиною державної геральдики, сьогодні ці кольори уособлюють безхмарне мирне небо і стиглі пшеничні ниви – символ достатку.
Під квітами свого національного прапора народ Україні з гордістю і натхненням будує вільне суспільство і процвітаючу державу.
В сьогоднішнє урочисте свято бажаємо Вам миру і добра, нових успіхів на благородній шляху побудови вільної, сильної, процвітаючої країни.