Цікава наука

Шановні учні! Запрошуємо вас взяти участь у міському конкурсі відеофільмів «Цікава наука». Конкурс відбуватиметься до 10 березня 2018 року. У конкурсі можуть брати участь учні 5-10 класів.

Конкурс проводиться у три етапи:

перший етап – оприлюднення його умов, прийом електронних заявок – https://goo.gl/yDH8A6,  щодо його учасників;

другий етап – представлення відеофільмів учасниками конкурсу, організація прес-турів;

третій етап – визначення переможців конкурсу за рішенням журі, оприлюднення результатів.

Відеофільми створюються у трьох тематичних категоріях:

1. «Природничий вернісаж» (природознавство, географія, фізика, астрономія, біологія, хімія).

2. «Математичний вернісаж» (математика).

3. «У вирі інформатики» (інформатика).

Вимоги до робіт

1. Відеофільми приймаються як від одного автора, так і від групи авторів.
  2. Відеофільм може бути знятий цифровою відеокамерою, смартфоном (змонтовано за допомогою відеоредактора) у вигляді файлу (назва файлу – не більше 8 латинських літер та цифр) форматів MOV, MPEG4, AVI, WMV, MPEGPS, FLV, 3GPP, WebM.
  3. Готовий відеофільм записується на один з носіїв СD-R або DVD-R разом із текстовим файлом (анотацією) до відеофільму. У анотації повинна бути вказана стисла інформація про автора (авторів) відеофільму, мета створення, який науковий факт підтверджується.
  4. До розгляду приймаються відеофільми, які містять науково-дослідний експеримент, що підтверджує певний науковий факт або імітацію певного явища, процесу. Науково-дослідний експеримент повинен бути проведений і відзнятий (змонтований) автором (авторами) відеофільму. Хронометраж відеофільму не більше 7 хвилин.
  5. Роботи, що представлені на конкурс, не повертаються і не рецензуються.