Чи стане бібліотека центром творчого розвитку?

0b7d22055cd5be985e9132ddabd5a1f9

З 1 по 31 жовтня тривав місячник шкільної бібліотеки «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини».Він був присвячений видатному українському педагогу – гуманісту, вченому зі світовим ім′ям В.О. Сухомлинському з нагоди 100-річчя від дня його народження і проходив під гаслом «Шкільна бібліотека – центр творчого розвитку дитини».
В.О. Сухомлинський приділяв велику увагу творчому розвитку кожної дитини, спираючись на загальнолюдські громадянські цінності, дбав про забезпечення фізичного, морально – духовного, культурного формування особистості. Тому важлива роль належить школі, яка покликана формувати життєві компетентності учня, розвивати його, як гармонійну особистість.
З 1 по 26 жовтня був проведений день відкритих дверей шкільної бібліотеки для батьків. До заходу долучились батьки 1-4 класів, де ознайомились із фондом шкільної бібліотеки.
Протягом місяця функціонувала книжкова виставка «Вічний слід на Землі» (до 100-річчя з дня народження В.О. Сухомлинського).
В 7–В класі був проведений інтерактивний урок «Людина починається з Добра». Відбулася зустріч з бібліотекаром колегіуму «Берегиня», яка поділилась своїми спогадами про видатного педагога.
Для дітей властиве казкове світосприймання, казкові погляди на життя і казкові способи мислення. У багатьох казках Василя Сухомлинського відбувається «звичайне диво» – оживають рослини, розмовляють дерева, квіти, комахи і навіть іграшки. Тому для учнів 2 – 3 класів цікаво пройшли літературні подорожі в «Казковий світ Василя Сухомлинського».
Захоплююче проводився бібліотечний урок з елементами презентації для учнів 4-х класів «В.О. Сухомлинський – людина з великою душею і талантом вчителя».
Місячник шкільної бібліотеки нікого не залишив байдужим. Всім було надзвичайно цікаво дізнатися про нові невідомі факти та події.