Булінг: як діяти дітям, батькам, вчителям

IMG_1043

За круглим столом зібралися вчителі для спілкування щодо протидії булінгу в стінах школи. Модератором став засновник Центру та інструктор дитячої безпеки «Angels», сертифікований міжнародною організацією «Krav Group Internatinal» Калашніков Євгеній Миколайович. Під час зустрічі учасники розширили свої знання щодо понять «булінг», «шкільний булінг», «кібербулінг», обговорили міжособистісну взаємодію учасників освітнього процесу із профілактики шкільного насилля та виокремили систему психолого-педагогічних дій із протидії шкільному булінгу. Євгеній Миколайович розповів про ефективне спілкування та раціональну поведінку педагогів, батьків, дітей під час конфліктів. Зустріч була цікавою та інформаційно-насиченою.