Благодійність меценатів

Благодійний фонд «Лицем до лиця» за підтримкою народного депутата України VІ скликання Володимира Володимировича Зубика обладнав спеціалізовані кабінети нашої школи (біології та екології) новими меблями. Завдяки цьому учні та вчителі зможуть почувати себе більш комфортніше.

За ініціативи та фінансової підтримки Володимира Володимировича Зубика вчителі школи здійснили подорож до Києво-Печерської лаври з метою ознайомлення з найдавнішою пам’яткою Київської Русі. Екскурсія надихнула наших вчителів на продовження вивчення історії та культури рідного краю.

Благодійний фонд «Лицем до лиця» дбає про здоров’я майбутнього покоління, тому і організував додаткове харчування для груп продовженого дня.

Ми маємо надію й на подальшу співпрацю разом з благодійним фондом «Лицем до лиця» та народним депутатом Володимиром Володимировичем Зубиком.

Ще одним проявом доброчинності став подарунок випускника школи, а тепер батька учня 1-А класу Олега Олександровича Лепеленка, такий необхідний для роботи школи – ноутбук.

Адміністрація школи, шкільний парламент, академічна рада дитячого об’єднання “Країна Пригод”, учні, вчителі, дякують нашим меценатам за допомогу у зміцненні матеріально-технічної бази школи. Ми сподіваємося, що й інші меценати міста звернуть увагу та допоможуть школі в обладнанні її сучасними засобами навчання, тому що молодь – майбутнє нашої держави!

th_20.JPG.jpg

th_05.JPG_copy1.jpgth_08.JPG_copy1.jpgth_12.JPG.jpg