Благодійність від серця

fb-sharing-bage

Сьогодні вся шкільна родина приєдналася до всесвітнього благодійного руху «Щедрий вівторок». Ретельна підготовча робота тривала протягом останніх тижнів. Учні, вчителі, батьки брали участь у обговореннях, вносили свої пропозиції, надавали поради координаторам по плануванню та проведенню заходів. І ось настав «Щедрий вівторок». Із самого ранку у фойє школи кожний бажаючий міг підтвердити своє небайдуже ставлення до цієї події, отримавши символ дня. Під час перерв на першому та другому поверхах розташувалися танцювальні майданчики, у актовій залі – локація «Караоке», у рекреації другого поверху виставка «Мій пухнастий друг», та продаж новорічних прикрас. Близько 1000 гривень пожертвували учні, вчителі, батьки під час «Щедрого вівторка». Отримані гроші будуть передані, за результатами моніторингу, для підтримки безпритульних тварин.
Велика вдячність нашій шкільній родині за небайдужість та справжнє милосердя.