Беззаперечна перемога

Яцик

Найприємніша звістка надійшла з ІІІ етапу ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. Вперше в історії школи учениця 3А класу Дарина Науменко (вчитель Мотренко С.М.) виборола І місце та здобула право представляти Черкаську область на Всеукраїнському етапі. Також хочеться відзначити відмінний результат учениці 6А класу Софії Хромової (вчитель Соломка О.М.), яка посіла ІІІ місце.
Вся шкільна родина щиро вітає Дарину Науменко, Софію Хромову та їх вчителів Світлану Михайлівну Мотренко, Ольгу Миколаївну Соломку з перемогою у ІІІ етапі ХІХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика та бажають подальших успіхів у мовознавчих конкурсах, а Дарині перемоги на Всеукраїнському етапі.

img_8684 img_8681