Au revoir madame Clara!

IMG_4095

#GoCamp2019 Day 8 Ось і промайнули два цікавих творчих тижня співпраці нашої школи із волонтером Go Camp в Україні Кларою Ло Фермо.За цей час було зроблено чимало: проведено десятки незабутніх інтерактивних ігор, руханок та веселих заходів французькою та англійською мовами.
Сьогоднішній день був трохи сумний, тому що ми прощалися з пані Кларою. Директор школи Ткаченко Т. Є. подякувала мадам Ло Фермо за її креативну роботу у мовному таборі. Учні підготували для неї чудове свято, де були і промови-подяки, і слова шани, і пісні, і подарунки. Наприкінці свята Тетяна Єгорівна вручила волонтеру подарунок на згадку – невеличку «частинку» України та нашої школи.
Найголовніший внесок пані Клари полягає у тому, що працюючи разом із нею, вчителі та учні школи зрозуміли, що стаючи волонтером та вільно володіючи іноземними мовами, вони можуть брати участь у найрізноманітніших акціях і проектах, які стосуються культури, екології, права, психологічних і соціальних проблем.
Сподіваємось, що плідна співпраця з іноземними волонтерами буде продовжуватися, а наші учні стануть більш вмотивованими до вивчення іноземних мов.