Астроквест – 2017

астрономiя

Чотирнадцять учнів школи взяли участь у І міському навчально-пізнавальному  інтернет-конкурсі з астрономії «Астроквест». За підсумками конкурсу Інна Борисова (11А) та Вікторія Солоиаха (9А) вибороли срібні сертифікати, а Анастасія Сологуб, Тетяна Зеленько, Олександра Довгаль (9А) та Валерія Сингаївська (11А) отримали бронзові сертифікати. Підготувала до конкурсу учнів вчитель фізики та астрономії Валентина Михайлівна Сокирка.

Вся шкільна громада щиро вітає переможців та бажає подальших успіхів у навчальних конкурсах.

До відома: І міський навчально-пізнавальний  інтернет-конкурс з астрономії «Астроквест» проводився із метою активізації пошукової діяльності, розвитку пізнавального інтересу до астрономії і інформатики.