Андріївські вечорниці

IMG_6839

#Мій клас 2019-20 Учні 2-Бкласу (класний керівник Остапенко С.П.) запросили своїх друзів на Андріївські вечорниці. Багата і щедра наша українська земля полями, лісами, ріками і дібровами. Багата на хліб і пісню. А ще наше багатство – це народні традиції та обряди. У наших предків були  обряди та свята, що святкувалися у певний час. Здавна існувала в українців чудова традиція – вечорниці. Віддаючи шану минулому, беручи усе найкраще у наше сьогодення на вечорницях відроджується усе найдорожче, що є у народу: його мова, пісня, історія… Другокласники відтворили  атмосферу стародавніх вечорниць: співали народні пісні, танцювали, грали в ігри та пригощалися калитою. Із величезним захопленням діти та батьки спостерігали за роботою справжньої майстрині Ліни Вікторівни Хотько, яка провела майстер-клас з виготовлення вареників. Всі учасники дійства та глядачі отримали велику насолоду та з нетерпінням чекають наступних передноворічних свят.

[Галерею не знайдено]