Агенти змін

агенти_змiн

Відбувся відбірний тур 4-ї Школи громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін». Для участі у школі необхідно було: заповнити анкету, прочитати промову Уінстона Черчіля «Ми будемо боротися на пляжах», переглянути відео «Радість – це те, що дається з боєм» та написати есе на тему «Мій власний Еверест: за що я готовий/ готова боротися». Нашу школу представляли учні 9-х класів: Товстопят Нікіта, Коваль Аліна, Іноземець Анна та Негрій Анастасія. За підсумками відбіркового туру перемогло есе Негрій Анастасії, яка стала «Агентом змін» та засновуватиме, розвиватиме ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади, школи, району, села чи міста у реаліях українського сьогодення. Учасників школи навчатимуть механізмам впровадження змін. Вітаємо Анастасію та чекаємо на зміни в нашій школі!

До відома. Школа «Агенти змін»-2018 реалізується спільно з НЦ «Мала академія наук України», Молодіжною ініціативою «Серце в долоньках», Благодійною фундацією «Діти надії та любові» і Центром Політичних Студій та Аналітики «Ейдос».