Агенти змін

29060419_1648646601896984_5071235390248972982_o

Учениця 9А класу Анастасія Негрій навчається у школі громадянської і волонтерської участі та патріотичного виховання «Агенти змін». Заняття проходять у міжнародному центрі дитячої наукової творчості  MANLAB. CAMP.,  який знаходиться у Пущі-Водиці в м. Києві з ініціативи національного центру «Мала академія наук України» спільно з Молодіжною ініціативою «Серце в долоньках», Благодійної фундації «Діти надії та любові» і Центру політичних студій та аналітики «Ейдос». Школа працює з активними учнями 8–10-х класів, які мають бажання засновувати і розвивати ініціативи, спрямовані на вдосконалення життя своєї громади у реаліях українського сьогодення.
Навчання у школі сформують в учасників усвідомлення своєї ролі у соціумі, участі та можливостей впливу на його розвиток.  Заняття проходять в ігровій та творчій атмосфері із застосуванням неформальних інтерактивних методик «Leaning by doing» з досвідченими тренерами і запрошеними лекторами.
Результатом навчання є реалізований у рідному населеному пункті соціальний, культурно-мистецький проект.
Набутими знаннями Анастасія Негрій, голова навчального комітету шкільного парламенту, поділиться із старшокласниками та використає у роботі самоврядування.