Уроки пам’яті…

IMG_2895

У школі відбулася низка заходів присвячених 70-ї річниці вигнання нацистських окупантів з України. Учні 2-7 класів взяли участь у виставці малюнків «Вічна пам’ять героям…», яка проходила у рекреаціях школи. У своїх творчих роботах вони закликають всіх боротися за мир та злагоду в Україні.  У 1-11 класах відбулися класні години «Солдати безсмертя», де розповідалося про подвиги українського народу під час Другої світової війни. У актовій залі школи вчитель історії О.Ю. Сотуленко провів відкриту класну годину для учнів 6-7 класів «Ніхто не забутий, ніщо не забуте». Екскурсоводи 10-х класів Марія Талалаєвська та Дар’я Підчасюк запросили на оглядову екскурсію у кімнату бойової слави імені Володимира Молоткова учнів 1-х класів. До учнів 9Б класу завітали ветерани війни та праці Олексій Якович Нікітін та Петро Михайлович Романченко, які розповіли про нелегкі шляхи страшної війни. Учні 4-х класів поклали квіти на могилу Героя Радянського Союзу Володимира Молоткова, що знаходиться на Пагорбі Слави.

Учні та вчителі завжди пам’ятають героїв-визволителів України та шанують їх безсмертний подвиг.