Гривня! Камера! Мотор! 2021

money

Щорічно наша школа стає активним учасником Всесвітнього тижня грошейUhbd, впроваджуючи наскрізну лінію «Підприємливість і фінансова грамотність» у навчальний процес.
Цього року Національний банк України проводив конкурс шкільних відеоробіт “Гривня! Камера! Мотор!”. Мета заходу: популяризація навчання школярів основам фінансової грамотності, заохочення дітей та молоді до творчості, креативності й самовираження. Тема конкурсу у 2021 році: “Майбутній світ грошей і розрахунків”. Учень 7-А класу Скрипник Єгор прийняв участь у Всеукраїнському конкурсі і отримав перемогу – він нагороджений дипломом І ступеня. Вітаємо і бажаємо подальших перемог!

З його відеороботою можна ознайомитись за посиланням: https://drive.google.com/file/d/1JFGp_zFgHiRvERmR1gwAJ0D8VOZP3xvT/view

До відомаGlobal Money Week ‒ міжнародна інформаційна кампанія з фінансової обізнаності, спрямована на поглиблення знань дітей і  молоді щодо фінансів. У світі Global Money Week святкують з 2012 року. Відтоді до міжнародної ініціативи з фінансової грамотності долучилися понад 170 країн.
Національний банк України, як представник України в Міжнародній мережі фінансової освіти Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) та член Міжнародної робочої групи Global Money Week при ОЕСР, є офіційним координатором заходів Global Money Week 2021 в Україні. Заходи в межах Global Money Week 2021 в Україні проводяться за підтримки Проєкту USAID “Трансформація фінансового сектору”.