Вчитель і самоосвіта

content_1

Хто не хоче відставати, мусить рухатися вперед, і не зупинятися, досягнувши вершини, а підійматися вище. У цьому й полягає основна місія сучасного учителя. Настає такий критичний момент, від якого вчитель уже не може працювати без сучасних технологій. Він починає використовувати різноманітні сервіси не лише задля полегшення своєї роботи, а й для комунікації з колегами, учнями, батьками, суспільством. Вчителі нашої школи не стоять осторонь і вдосконалюють свою педагогічну майстерність, успішно проходять навчання за дистанційними курсами, семінарами, вебінарами. Найпоширенішими освітніми платформами серед педагогічного колективу є студія онлайн-освіти Edera( 90%), український освітній онлайн-портал для вчителів «На Урок»(73%), спільнота активних освітян «Всеосвіта»(56%). Актуальними темами самоосвіти педагогів школи є: «Домедична допомога»- сертифікати отримали 40 осіб, 37 вчителів пройшли курс «Академічна доброчесність», «Робота з дітьми з особливими потребами» – опрацювало 23 вчителя, «Участь батьків в організації інклюзивного навчання»- мають сертифікати 12 вчителів, «Недискримінаційний підхід у навчанні» – пройшли 28 вчителів, «Бери й роби» – 14 вчителів. Крім того вчителі школи є активними учасниками Edcamp та семінарів-практикумів від Edlab. Загальна кількість опрацьованого матеріалу складає 4524 год.
За наполегливу працю всі учасники отримують відповідні сертифікати, адже професійний розвиток весь час потребує активної позиції педагога й ніколи не може вважатися завершеним.