The Week of foreign languages

IMG_20190404_122004

День четвертий. Тиждень продовжується цікаво та інформаційно-насичено. Учні 3-5-х класів та вчитель англійської мови Коломієць Л.М. стали учасниками захоплюючої та розважальної гри «Жарти тварин». Під час гри школярі мали змогу переглянути не лише кумедні історії про життя тварин, а складати пазли, розгадувати кросворди, загадки, змагалися за звання «найкмітливіший». До світу англійської мови подорожували учні 6-7 класів разом з вчителем англійської мови Царенко Н.В.. Під час заходу учні дізналися про країни, де англійська мова є офіційною. Віртуально здійснили подорож по визначним місцям Лондона, а наприкінці перевіряли свої знання розв’язуючи ребуси. За звання найкращого знавця традицій англомовних країн змагались старшокласники під час брейн-рингу, який підготувала вчитель англійської мови Войцеховська О.В. Продовжує дивувати своїми виставами й шкільний ляльковий театр, який з великим задоволенням відвідують учні груп подовженого дня.

[Галерею не знайдено]