Олімпіада з ментальної арифметики

iндиго

Учні нашої школи є активними членами Клубу ментальної арифметики Індіго. На базі нашої школи відбулася знакова подія для цього клубу  –  перша міська Олімпіада з ментальної арифметики у Черкасах, а точніше перші два етапи Олімпіади. Школа пишається учнями які пройшли  до фіналу, а саме Розіна Вероніка (3-А) та Карбівничий Артьом (4-А).  Як зазначають організатори олімпіади, фінал відбудеться за тиждень. Учнів чекає наполеглива боротьба у фіналі, нагородження та приємні сюрпризи. Вся шкільна родина вболіває за своїх учасників  та  бажає успіху.

До відома:  Indigo mental training club Cherkassy, клуб ментальної арифметики, де діти навчаються рахувати на Абакусі, відточують пальцями рухи, необхідні для лічби, після чого переносять поступово рахівницю у свою уяву і виконують ті самі дії додавання та віднімання тільки вже без Абакуса (який всі бачать). Метод лічби в уяві допомагає розвивати як ліву, так і праву півкулі мозку, налагоджуючи між ними необхідні нейронні зв’язки. Все це сприяє покращенню пам’яті, концентрації уваги, логічному, аналітичному, творчому мисленню, прискоренню прийняття рішень, розвиває просторову уяву та в загальному покращує роботу мозку.