110 річниця школи

Заставка-300x225

Не кожна школа похвалиться таким солідним віком, як наша третя. Сто десять років – поважний вік! Це ціле століття!

До цієї важливої дати готувались всі: і діти, і вчителі. Учні 1 – 11 класів взяли участь у проекті «Я і моя школа», де кожен клас представив результати своєї діяльності та досягнення за останні роки. Під час проведення І етапу Міжнародного конкурсу ім.. П. Яцика учні 3 – 11 класів виконували творчу роботу «Пишаюсь тим, що я – учень третьої школи». В кожному класі були відзначені свої переможці.

Ось уривки з дитячих творів:

«Третя школа – найкраща школа, тому що вона прийняла мене у своє затишне серце науки»;

«Мої учні з радістю йдуть кожен день до школи, тому що їх тут зустрічають добрі вчителі»;

«Я люблю свою школу за цікаві предмети» ;

«Школа – це місце, де ти починаєш краще розуміти такі поняття як «дружба», «любов», «вірність», «відданість».

Здається на шкільне свято завітала сама чаклунка осінь і прикрасила вестибюль, і фойє школи почало набувати різноманітних барв. На підлозі за допомогою червоних яблук, учні й вчителі виклали напис «НАМ 110», навколо напису були розставлені мініатюрні дерева і маленькі їжачки. Та крім цього, поряд розпустилося незвичайне дерево, «дерево бажань», вкрите різнокольоровими листочками з побажаннями своїй рідній школі. Серед них є і слова подяки, і вітання з ювілеєм, і побажання, щоб школа ще довго жила розвивалася, процвітала, щоб виростила ще не одне покоління свої вихованців

В обласній філармонії відбулися урочистості з нагоди 110-ї річниці з дня заснування нашої школи.  На ювілей завітали представники обласної та міської влади, обласної та міської профспілки працівників освіти, ветерани педагогічної справи, учні, вчителі, батьки та випускники різних років.

У фойє філармонії гостей зустрів чудовим співом Черкаський вокально-інструментальний ансамбль народної пісні «Ярославна» (художній керівник Є.В. Воловенко). Відкрив святковий концерт музично-хореографічною композицією Черкаський народний хор під керівництвом заслуженого діяча мистецтв України Л. М. Трофименка.

Директор школи Т.Є. Ткаченко привітала всіх присутніх на святі та наголосила на успіхах школи за час її існування. Із звичайного навчального закладу школа перетворилася на спеціалізовану, яка дає поглиблені знання учням з хімії, біології, екології та іноземних мов. Тетяна Єгорівна побажала всім крокувати в майбутнє з новими силами та натхненням.

Привітали школу із ювілеєм та вручили високі нагороди Л.В. Гордуновська – начальник відділу дошкільної і загальної освіти Департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації, О.Д. Жалдак – голова обкому профспілки працівників освіти і науки, Є.П. Степко – заступник директора департаменту освіти і гуманітарної політики – начальник відділу освіти, І.А. Косенкова – завідуюча міським методичним кабінетом установ освіти, Г.П. Федорченко – голова міського комітету профспілки, Т.А. Скорик – віце-президент Всеукраїнської та голова міської асоціації керівників шкіл, Н.М. Фоміна – голова обласної організації «Екологічна ліга», член громадської ради при обласній державної адміністрації, старший викладач кафедри хімічної технології ЧДТУ. Роботу педагогічного колективу школи було оцінено Почесною грамотою Черкаської ОДА за досягнуті високі результати в навчанні та вихованні, впровадження інноваційних підходів в організацію навчально-виховного процесу, участь школи у Міжнародних та Всеукраїнських проектах, багаторічну роботу як експериментального майданчика всеукраїнського рівня, досягнення педагогів у професійних конкурсах та виставках педагогічних технологій та з нагоди 110 річниці з дня заснування закладу. Були вручені Почесні грамоти від обласного та міського комітету профспілки працівникам школи.

З теплотою пам’ятають школу і її випускники. Глядачі побачили відеопривітаня від активіста шкільного життя, випускника 2000 року Дмитра Барабана, почули вірш присвячений ювілею від срібної медалістки, випускниці 2014 року, студентки Брайтонського університету Катерини Смірнової, справжньою родзинкою концерту була хореографічна вистава від чотириразового стипендіата міського голови, випускника школи 2013 року, учасника талант-шоу на телеканалі СТБ «Танцюють всі»  Микити Черкасова.

У день ювілею школи не забули про ветеранів, яких привітали квітами та  висловили особливе слово подяки за їх багаторічну працю у школі, любов та теплоту, якими вони ділилися з учнями, за сподвижницький труд, за те, що виховали тисячі достойних людей.

У концертній програмі глядачі побачили виступи з’єднаного ансамблю учнів та вчителів, хореографічні і пісенні композиції,  творчі привітання від академічної ради, кращих спортсменів школи, перших та одинадцятих класів. Наприкінці свята всіх його учасників об’єднала пісня, яка вже багато років лунає на всіх заходах – Гімн школи.

Зі святом,  наша рідна Третя!